בעקבות השריפה בכרמל – ריכוז מקומות לתרומה/עזרה – פוסט מתעדכן

עזרה לילדי ימין אורד

רוב פנימיית ימין אורד נשרף.

בחלק מהבתים שנשרפו מתגוררים 500 יתומים ויתומות בגילאי 9-19 שהגיעו מברית המועצות. ילדים אלה, שזהו ביתם היחיד, איבדו את הבסיס היציב שלהם.
אנו מארגנים איסוף של כל מה שאפשר: בגדים לגילאי 9-19, ריהוט, מכשירי חשמל – מחשבים, הכל.
ציוד לימודי – ילקוטים, ספרים, מחברות, כלי כתיבה, תרומות כספיות.
כבר עכשיו לילדים חסרים בגדים וציוד בסיסי בפנימיה חלופית.

לבירורים ולהעברת פריטים:
הדס בוקע 050-9582841

עדכון בענין ימין אורד:
התקשרנו למספר שמופיע בבקשה של ימין אורד ומקבלים מענה קולי שמפנה לאתר ושם מתאפשרות רק תרומות כספיות. השארנו להם הודעה אם הם עדיין מעוניינים בחפצים, אעדכן אם תהיה תשובה.

***

איסוף חפצים בתל אביב פרטים כאן

נקודות איסוף:

***

עזרה לבע"ח – גירגורים

שוב היינו היום בישובי הכרמל (בית אורן, כפר סיטרין, ניר עציון, עין הוד, ימין אורד, טירת הכרמל, דניה, עוספיה) לסייע לבעלי חיים ולחלק מזון ומים. בחלק מהיישובים חברנו לאבי קוזי שדאג לחלוקת מזון גם בשמורה לטובת חיות הבר ולחילוץ 3 חתולים. נעלה תמונות ואח"כ עדכונים מפורטים יותר לגבי היום ולגבי ההמשך. תודה ענקית לכל מי שתרם ועזר והציע עזרה, בעלי החיים בכרמל עדיין זקוקים לעזרתכם ולתרומות המזון שלכם. תודה.

גירגורים, 054-2447848

התכנון למחר, יום ג', לעלות לכרמל בהובלתו של אבי קוזי לחיפוש בעלי חיים במצוקה ולפיזור מזון בשמורה. לשם כך נזדקק לעזרה רבה, לאחר שאבי קוזי יפרסם את הפרטים הרלוונטים נפרסם גם כאן ונעדכן

***

מתוך עמוד הפייסבוק של "מידע בנושא בעלי החיים בכרמל"

אתמול היינו כל היום בישובי הכרמל לסייע לבעלי חיים שנפגעו מהשריפה ולחלק מזון ומים בכל המקומות שננטשו, כלב אחד רזה ומפוחד שזכה לשם ארז עבר לבית מאמץ, 2 חתולים פצועים פונו בעזרתו של אבי קוזי והועברו לוטרינר, הם בריאים ושלמים ומקבלים טיפול. עוד עשרות כלבים וחתולים קיבלו ארוחה טובה אחרי כמה ימים של רעב ואבי קוזי גם דאג להיכ…נס ולחלק אוכל בשטחים הפתוחים לחיות הבר. תודה לכל מי שבא, לכל מי שתרם ולחברת ביו-פט המדהימים שהגיעו לשם במיוחד עם המון שקי אוכל כתרומה.

יש כוונה להגיע לשם מחר שוב בשעות הבוקר/צהריים ולסייר בתוך השמורות לראות אם יש חיות במצוקה וכמובן לפזר אוכל ומים. מאוחר יותר עמותת גירגורים תודיע באיזה שעה ואעדכן אותכם כאן כדי שכולכם תוכלו להצטרף.

רוב האוכל והכלים למים נגמרו, כל מי שיכול להביא כלי פלסטיק/כלים חד פעמיים עמוקים ולתרום אוכל, גם אם אינו יוכל להגיע מחר לסיור, שיצור קשר :

קריות – 0548014101

חיפה – 0547621666

גירגורים – 054-2447848

תודה.

***

מוקד חירום לחיות מהכרמל, התקבל ע"י השירות הוטרינרי.

מענה 24 שעות 057-2223706

***

ריכוז לינקים, כתובות ומספרי טלפון להעברת תרומות ולעזרה לנזקקיםכאן

***

המחלץ אבי קוזי יוצא לשטח, יחד עם מתנדבים, להציל, לחלץ, להאכיל ולהשקות בע"ח. פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.